W koszyku ( Kup mieszadła podwieszane w sklepie ze sprzętem laboratoryjnym)     0.00 zł
Strona główna » 

O nas

Mieszadła napowietrzne

Nowoczesna kadra laboratoryjna często ma do swojej dyspozycji sklep chemiczny z mieszadłami napowietrznymi. Urządzenia te służą do wydajnego mieszania różnych mieszanek, które mogą różnić się konsystencją. Korzystając z nich w praktyce, można przygotować wymaganą ilość roztworu roboczego.

Mieszadło napowietrzne: główne zastosowania

Stosowanie nowoczesnych mieszadeł napowietrznych jest wskazane w następujących obszarach:

  • biochemia;
  • energia;
  • ekologia;
  • Medycyna;
  • chemia;
  • farmaceutyki.

Każde mieszadło napowietrzne ma określone wskaźniki mocy i dopuszczalną objętość mieszania roztworu. Prawie każdy mikser laboratoryjny z górnym napędem podoła zadaniu zmieszania do 200 litrów mieszanki, jednak przed dokonaniem wyboru na korzyść konkretnego urządzenia warto przestudiować wszystkie jego cechy funkcjonalne, doprecyzować rodzaj sterowania, zakres momentu obrotowego. Jeśli pojawią się trudności, lepiej skonsultować się ze specjalistą w tej sprawie.

Do przenoszenia urządzenia zaleca się dodatkowo dokupić stojak na mieszadło podwieszane. Pozwoli to również na używanie urządzenia z naczyniami o różnych pojemnościach.

Mieszadło napowietrzne - kupujemy opłacalne urządzenie wysokiej jakości

Wszystkie urządzenia laboratoryjne wyposażone są w wyświetlacz informacyjny, dzięki któremu można dowiedzieć się, przy jakiej liczbie obrotów urządzenie pracuje, z jakim cyklem czasowym programu oraz z reżimem temperaturowym.

Producenci oferują 2 rodzaje mieszadeł napowietrznych: mechaniczne i elektryczne. Drugi rodzaj sprzętu jest bardziej praktyczny - obwód elektroniczny jest w stanie śledzić wzrost obciążenia i prawidłowo dobierać moc do mieszania roztworu o dowolnej lepkości.

Sprzęt mobilny jest bardziej opłacalny niż analogi przemysłowe do celów stacjonarnych. Koszt urządzenia można zwiększyć ze względu na podwyższone właściwości energetyczne oraz możliwość przerobu mieszanin w dużych ilościach.

Wszystkie urządzenia producenta wyposażone są w innowacyjne napędy, a także ochronę elementów wewnętrznych przed pyłem i oparami. Szeroką gamę modeli można znaleźć w dziale naszych sklepy chemiczne afd-market.


Bonia BO09
cena: 6.49 zł
cena: 5.49 zł
Bonia BO05
cena: 6.49 zł
cena: 5.49 zł
Bonia BO02
cena: 6.49 zł
cena: 5.49 zł
Gzyms oświetleniowy sufitowy FOX39
cena: 9.99 zł
cena: 7.30 zł
Bonia BO06
cena: 6.49 zł
cena: 5.49 zł
Bonia BO09
cena: 6.49 zł
cena: 5.49 zł
Bonia BO05
cena: 6.49 zł
cena: 5.49 zł
1 2 3 4 5
payu


cc889e4555e69f81b500b9d0049538f5